LOGOTÁBOR 2020 – AKTUALIZACE

Logopedický příměstský tábor Logopoint 2020. Třetí ročník. 

Jak asi víte, je to terapeutická záležitost, ale nazývat to ještě ,,hůře“ než Logotábor … to bychom dětem neudělali:-). Náš tábor je za odměnu!!! 🙂
Takže vše je samozřejmě formou hry, pracujeme s dětmi individuálně i skupinově, je tu táborová hra, na zahradě máme takové rosidlo- sprchu pro lepší zvládnutí letních veder.Pro rodiče máme poradenství, možnost se seznámit s dalšími terapiemi a kurzy (Hláskař, NVT, JIAS, ergoterapie, fyzioterapie, arteterapie, oxygenoterapie, atd.).Pitný režim a strava je zajištěna na celý den (různé diety není problém zajistit), kdo chce může si donést i jídlo vlastní- ohřejeme.
Jenom POZOR! změna termínu!!!Nově  jsou termíny: od 3.8.2020 do 7.8. 2020 a od 10.8.2020 do 14.8.2020. 

S dětmi pracují speciální pedagogové, klin. logopedi, ergoterapeut, fyzioterapeut, pedagogové, školení terapeuti. Malý počet dětí (max 20 dětí) a pak vždy malé skupinky a hlavně hodně  individuální péče).

Součástí péče je samozřejmě i předškolní příprava a školní příprava. Ohledně logopedické péče- pokračujeme samozřejmě s tím, co trénují děti u kmenových klinických logopedů (tedy- jednotný přístup).

V ceně tábora jsou samozřejmě, sešit, materiály a další pomůcky.

Nejen vzhledem k epidemiologické situaci je samozřejmostí velký důraz na hygienická opatření, desinfekci apod.

Tábor je vždy od 8 do 17hodin. Vyzvedávat ideálně nejdříve v 15:30, abychom stihli vše potřebné. Samozřejmě respektujeme  časové potřeby rodičů.Místo konání  je MŠ Jažlovická.  Krásné a bezpečné prostředí, vybavené učebny, herny  i zahrada. Blízko je metro Háje či Opatov, kousek je i zastávka busů 136 a 213.

S sebou věci jako do školky, školy- celý týden tam zůstávají. Důležitá je lahvička na pití, krém na opalování, pokrývka hlavy. Rodiče dostanou podrobnější info.

Cena tábora je v letošním roce 4.800,-  Stravné bude hrazeno grantem z městské části Praha 11.

Pro více informací či přihlášení nás kontaktujete na uvedená telefonní čísla a emaily.

Těšíme se na vás!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *